żarówki samochodowe

Żarówki samochodowe premium. Zadbaj o dobre oświetlenie w swoim aucie!

Niezależnie od pory dnia każdy kierowca powinien obowiązkowo jeździć po drogach z włączonymi światłami. Ze względu bezpieczeństwa i komfortu jazdy, warto wybierać wyłącznie żarówki najwyższej klasy. Jak zatem poradzić sobie z zakupem żarówek do auta i jakimi parametrami należy się kierować, sięgając po dowolny produkt w hurtowni motoryzacyjnej? W tym artykule odpowiemy na powyższe
pytania oraz przedstawimy nasze typy oświetlenia premium!

Na jakie parametry żarówek samochodowych warto zwrócić uwagę? Zobacz sam!

Żarówki do aut najczęściej oznaczone są napięciem 12V. Jednak, zróżnicowanie rodzajowe owych części może niekiedy wprowadzić kierowców w zakłopotanie. Aktualnie na półkach sklepowych występują produkty oznaczone parametrami od H1 do H7. Dla niewprawionych użytkowników samochodów tłumaczymy: żarówki H1 zawierają jeden żarnik, a ich wydajność szacowana jest na 1550 lumenów, natomiast są trwałe ok. 340 godzin. Dla porównania komponenty oznaczone H7 charakteryzują się dobrym rozkładem światła, dużą wydajnością, bo ok. 1500 lumenów i mogą być użytkowane do ok. 330-550 godzin w zależności od modelu.

W sklepie Opel-Kruk posiadamy szeroką gamę produktów od H1 po H7, specjalnie dla wszystkich kierowców, którzy posiadają odrębne preferencje.

Oferta żarówek premium w sklepie Opel-Kruk. Poznaj renomowane marki!

Nie trzeba powtarzać, że w naszej hurtowni Opel-Kruk posiadamy części samochodowe do różnych marek od renomowanych producentów. W kwestii żarówek do samochodów jest podobnie. Nasi specjaliści zadbali o unikalny asortyment premium, dlatego już dziś pragniemy zaspokoić pragnienia wszystkich kierowców. U nas znajdziesz takie marki jak Osram czy Narva. Dedykowane części do reflektorów, lamp kierunkowskazów, postojowych, przeciwmgielnych oraz stopu, na zawsze zapiszą się w pamięci każdego, kto ceni jakość, funkcjonalność i wydajność. Zapraszamy do naszego wrocławskiego sklepu motoryzacyjnego po więcej praktycznych komponentów. Nasi sprzedawcy doradzą i zasugerują najlepsze rozwiązanie. Atrakcyjna oferta hurtowni Opel-Kruk stoi po stronie miłośników motoryzacji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *