Części do innych marek

Szeroka oferta części samochodowych

Codziennie na ulicach miast poruszają się różnorodne samochody. Nie tylko osobowe, ale również ciężarowe, jak i vany czy busy. Ogromny wybór to jedna z charakterystycznych cech aktualnego rynku motoryzacyjnego. Części do aut takich marek jak: Peugeot, Hyundai, Opel, Volkswagen czy Toyota na stałe trafiły do katalogów produktowych sklepu Opel-Kruk. Jednak, nie musisz się obawiać, że o właścicielach innych pojazdów zapomnieliśmy, tworząc nasz oryginalny asortyment. Zdecydowanie stawiamy na rozwój zarówno naszego przedsiębiorstwa, jak i całej branży motoryzacyjnej, dlatego z tego względu, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie ofertę części zamiennych do: BMW, Nissana, Audi, Hondy, Citroena, Volvo, Mercedesa, Fiata, Lexusa oraz Forda i wielu, wielu innych. Już dziś możesz zapytać nas o dostępność danego produktu bądź akcesorium za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub połączenia telefonicznego. Części zamienne do różnych marek aut czekają na Ciebie każdego dnia.

Wiele marek w jednym miejscu

Jeżeli jesteś w trakcie zmiany auta, posiadasz kilka modeli pojazdów lub po prostu w wyniku codziennej eksploatacji Twój samochód wymaga kompleksowej naprawy – zgłoś się do nas! Posiadamy części samochodowe do każdej marki. U nas czekają na Ciebie oryginalne komponenty, doskonałe rozwiązania naprawcze oraz atrakcyjne ceny. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni wariant danego elementu, tak abyś był w 100% zadowolony podczas jazdy swoim ukochanym autem. Funkcjonalne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne części samochodowe m.in. do pojazdów marki: Alfa Romeo, Chevrolet, Daewoo, Kia, Mazda, Mitsubishi, Renault, Skoda czy Dacia wchodzą w skład naszego stałego asortymentu.

części do samochodów

Części do wielu marek

Części do Fiata

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Forda

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Nissana

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Hondy

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Mercedesa

Sprawdź naszą ofertę!

Części do BWM

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Volvo

Sprawdź naszą ofertę!

Części do Lexusa

Sprawdź naszą ofertę!

Części samochodowe do wielu znanych marek

Zarówno oryginalne, jak i uniwersalne części samochodowe do wielu cenionych i renomowanych marek towarzyszą nam od czasów założenia przedsiębiorstwa Opel-Kruk. Specjalnie dla naszych Klientów zwiększamy ilości produktów premium, a także poszerzamy nieustannie firmowe katalogi. Jeżeli mielibyśmy wymienić największą cechę charakterystyczną naszej wrocławskiej hurtowni, jednomyślnie odpowiedzielibyśmy – szeroki i różnorodny wybór. Niezmiennie bazując na doświadczeniu i pasji do motoryzacji, wiemy, jak branża samochodowa powinna być elastyczna. My potrafimy serwować niezbędne części samochodowe do różnych marek i nie tylko, wprost w pierwszorzędny sposób. Nasz magazyn jest zawsze przepełniony jakościowymi i unikalnymi produktami, abyś zawsze wyszedł od nas uśmiechnięty, zadowolony, a przede wszystkim usatysfakcjonowany zakupami. Poznaj obszerną ofertę firmy Opel-Kruk, odwiedzając centrum miasta Wrocław. Postaw na jakość, design i niezawodność.

Indywidualne podejście

W naszym sklepie dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego auta.

Szeroki wybór

Setki, a nawet tysiące oryginalnych produktów renomowanych marek czekają na Ciebie każdego dnia w sklepie Opel-Kruk.

Zakupy na miejscu

Znajdź nas na mapie Wrocławia i postaw na zakupy pełne nowych, ciekawych informacji oraz doskonałych produktów do aut.

Kontakt

Firma Opel-Kruk oferuje zróżnicowane i tanie części samochodowe do wszystkich marek. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie komponenty wysokiej klasy, które stale sprowadzamy od zaufanych dostawców. Jesteśmy liderem wśród pozostałych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych we Wrocławiu, a to wszystko dzięki przystępnym cenom i solidnej jakości wszystkich części. Zapraszamy do naszego salonu! Nasi eksperci czekają na Ciebie każdego dnia z atrakcyjnym asortymentem.

OPEL-KRUK AUTOCZĘŚCI
ul. Litomska 25
53-632 Wrocław

GODZINY OTWARCIA:

pn.-pt. 9:00-17:00
sob. 9:00-13:00