Części do innych marek

Szeroka oferta części samochodowych

Codziennie na ulicach miast poruszają się różnorodne samochody. Nie tylko osobowe, ale również ciężarowe, jak i vany czy busy. Ogromny wybór to jedna z charakterystycznych cech aktualnego rynku motoryzacyjnego. Części do aut takich marek jak: Peugeot, Hyundai, Opel, Volkswagen czy Toyota na stałe trafiły do katalogów produktowych sklepu Opel-Kruk. Jednak, nie musisz się obawiać, że o właścicielach innych pojazdów zapomnieliśmy, tworząc nasz oryginalny asortyment. Zdecydowanie stawiamy na rozwój zarówno naszego przedsiębiorstwa, jak i całej branży motoryzacyjnej, dlatego z tego względu, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie ofertę części zamiennych do: BMW, Nissana, Audi, Hondy, Citroena, Volvo, Mercedesa, Fiata, Lexusa oraz Forda i wielu, wielu innych. Już dziś możesz zapytać nas o dostępność danego produktu bądź akcesorium za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub połączenia telefonicznego. Części zamienne do różnych marek aut czekają na Ciebie każdego dnia.

Wiele marek w jednym miejscu

Jeżeli jesteś w trakcie zmiany auta, posiadasz kilka modeli pojazdów lub po prostu w wyniku codziennej eksploatacji Twój samochód wymaga kompleksowej naprawy – zgłoś się do nas! Posiadamy części samochodowe do każdej marki. U nas czekają na Ciebie oryginalne komponenty, doskonałe rozwiązania naprawcze oraz atrakcyjne ceny. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni wariant danego elementu, tak abyś był w 100% zadowolony podczas jazdy swoim ukochanym autem. Funkcjonalne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne części samochodowe m.in. do pojazdów marki: Alfa Romeo, Chevrolet, Daewoo, Kia, Mazda, Mitsubishi, Renault, Skoda czy Dacia wchodzą w skład naszego stałego asortymentu.

części do samochodów

Części do wielu marek

Części samochodowe do wielu znanych marek

Zarówno oryginalne, jak i uniwersalne części samochodowe do wielu cenionych i renomowanych marek towarzyszą nam od czasów założenia przedsiębiorstwa Opel-Kruk. Specjalnie dla naszych Klientów zwiększamy ilości produktów premium, a także poszerzamy nieustannie firmowe katalogi. Jeżeli mielibyśmy wymienić największą cechę charakterystyczną naszej wrocławskiej hurtowni, jednomyślnie odpowiedzielibyśmy – szeroki i różnorodny wybór. Niezmiennie bazując na doświadczeniu i pasji do motoryzacji, wiemy, jak branża samochodowa powinna być elastyczna. My potrafimy serwować niezbędne części samochodowe do różnych marek i nie tylko, wprost w pierwszorzędny sposób. Nasz magazyn jest zawsze przepełniony jakościowymi i unikalnymi produktami, abyś zawsze wyszedł od nas uśmiechnięty, zadowolony, a przede wszystkim usatysfakcjonowany zakupami. Poznaj obszerną ofertę firmy Opel-Kruk, odwiedzając centrum miasta Wrocław. Postaw na jakość, design i niezawodność.

Indywidualne podejście

W naszym sklepie dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego auta.

Szeroki wybór

Setki, a nawet tysiące oryginalnych produktów renomowanych marek czekają na Ciebie każdego dnia w sklepie Opel-Kruk.

Zakupy na miejscu

Znajdź nas na mapie Wrocławia i postaw na zakupy pełne nowych, ciekawych informacji oraz doskonałych produktów do aut.

Kontakt

Firma Opel-Kruk oferuje zróżnicowane i tanie części samochodowe do wszystkich marek. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie komponenty wysokiej klasy, które stale sprowadzamy od zaufanych dostawców. Jesteśmy liderem wśród pozostałych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych we Wrocławiu, a to wszystko dzięki przystępnym cenom i solidnej jakości wszystkich części. Zapraszamy do naszego salonu! Nasi eksperci czekają na Ciebie każdego dnia z atrakcyjnym asortymentem.

OPEL-KRUK AUTOCZĘŚCI
ul. Litomska 25
53-632 Wrocław

GODZINY OTWARCIA:

pn.-pt. 9:00-17:00
sob. 9:00-13:00