W jaki sposób dbać o klimatyzację w aucie? Odkryj części marki Q-SPARES!

Zbliża się okres letni, dlatego warto już w trakcie wczesnej wiosny skontrolować funkcjonalność klimatyzacji w samochodzie, która może się okazać zbawienna podczas gorących, upalnych dni. Można również nieco wcześniej poczynić kroki w stronę zachowania użyteczności elementu auta. Wszystko za sprawą dobrych praktyk i jakościowych części do klimatyzacji. Zapoznaj się z naszym asortymentem i sprawdzonymi metodami pielęgnacji!

Q-SPARES, czyli części do naprawy układów klimatyzacji – zobacz sam

W naszej firmie Opel-Kruk inwestujemy wyłącznie w doskonałej jakości asortyment, dlatego nie mogliśmy pominąć w katalogach produktowych części Q-SPARES do naprawy klimatyzacji. To jedyna taka maka na rynku! Wykorzystując części do wyżej wspomnianego układu, znacznie redukujesz koszty jego naprawy. Dodatkowo, aby wymienić poszczególne komponenty nie musisz posiadać specjalistycznych narzędzi czy przyrządów.
W naszych katalogach produktowych znajdziesz m.in. zawory sterujące czy uszczelnienia, ale też wiele, wiele innych części i akcesoriów. Stale poszerzamy ofertę o oryginalne i niezawodne artykuły, które pozwolą Ci zadbać w sposób profesjonalny o klimatyzację w każdym możliwym sezonie. Warto zaznaczyć, że komponenty Q-SPARES wpasowują się w strukturę wszystkich marek pojazdów, dlatego, dobrze jest zainwestować w nie, zamawiając np. części do Opla lub części do innych pojazdów.

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie – sprawdzone porady!

Klimatyzację najlepiej serwisować raz na pół roku. Jeżeli nie jest to możliwe z różnych przyczyn, warto sprawdzić funkcjonalność układu przynajmniej raz w ciągu 365 dni. Szczelność klimatyzacji, ilość czynnika chłodniczego czy poprawność pozostałych elementów wymagają kompleksowego przeglądu. Za pośrednictwem specjalistycznych akcesoriów należy także dokonać dezynfekcji toru nawiewu powietrza do wnętrza samochodu. Dobrze jest powierzyć to zadanie prawdziwym specjalistom, ponieważ powyższe czynności mogą być nieco kłopotliwe, jeżeli nie jest się  w posiadaniu odpowiednich narzędzi i kwalifikacji. Zapraszamy do sklepu Opel-Kruk w celu uzyskania cennych porad. Nasi fachowcy oczywiście zaopatrzą Twój pojazd we wszystkie niezbędne części oraz artykuły do klimatyzacji i nie tylko!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *